Çocukluk Anıları


Çocukluğumu düşündüm bugün. Daha doğrusu rüyamda gördüğüm birşeyler beni çocukluğumu düşünmeye itti.
Bir kuzenim vardı, benden 2 yaş küçük. Yaramaz bir kızdı. Ailesinin maddi sorunları vardı. Başka sorunlarıda vardı sanırım. Arada bize gelirdi kalmaya. Ablam evlenmeden önce beraber yattığımız için çift kişilik yatak vardı benim odamda, onda yatardık beraber. Pek uslu yatışlar değildi bunlar o zaman için. Bazen ben uyuyormuş numarası yapardım o dokunurdu tenime, uyandırmamaya çalışarak. Hatta abartırdı durumu ama belki de bilirdi aslında uyumuyor olduğumu. Sonra da o arkasını döner, güya uyuyakalırdı hemen. Bende uslu durmazdım tabi ki. Hemen saldırırdım :) Daha küçüktük, göğüslerimiz mini minnacıktı ama okşanmaktan zevk alırdı. Neyin nasıl yapılacağını bilmiyordum ama hoşuna gittiğini anlıyordum. Birbirimizi tatmin edip öyle dalıyorduk uykuya, bazen sabahları da devam ediyorduk yorgan altından sessizce..
Şimdi hamileymiş, yakışıklı bir kocası vardı, çok sevinmiştim onun adına.

Bir de babamın bir iş arkadaşının kızı vardı, bir gece onlarda uyurken bir el hissetmiştim vücudumda, farkettirmedim tabi ki. Ama biraz abartmıştı o. Dokunmak, okşamak neyse de dudaklarıma yapıştı, üstüne bir de dilini sokmaya çalışıyor, bende kenetlemiştim dişlerimi sokamasın diye. Ama buarada uyuyorum ha, kız da güya beni uyandırmamaya çalışıyor. Dili ağzımdayken nasıl uyanmayacaksam :) Meğer kız o yaşta french kiss filan biliyormuş, ben cahil kalmışım yanında.

Dün gece rüyamda yine böyle bir sahneyi yaşıyordum, kiminle, nerede olduğumu filan hatırlamıyorum. Hatırladığım tek şey sevmediğim biri tarafından uyurken taciz edildiğimdi, birden zıpladım ve yere düştüm çünkü klimanın karşısında, salondaki kanepemde uyuyakalmışım. Herhalde soğuk çarptı bir taraflarımı diyerek döndüm kanepede uyumaya :D

Yorumlar